Manchester United - Real Sociedad
Europa league 16 delsfinale kamp 2 står 1-1
Torsdag 13.03.25 kl 21:00
Dommer Benoît Bastien FRA VAR Willy Delajod FRA
Skader
Manchester United: Amad, Lisandro Martinez, Kobbie Mainoo, Luke Shaw, Mason Mount, Altay Bayindir og Jonny Evans er ute.
Real Sociedad: Arsen Zakharyan og Jon Pacheco er ute. Álvaro Odriozola er tvilsom.
Vinn eller forsvinn. Dette blir en ekkel og tøff kamp. Håper på at det blir en positiv opplevelse for guttene på Old Trafford men kan fort bli nytt tap. Er nervøs foran denne men håper at vi går videre.
(EL) Manchester United - Real Sociedad
-
- Kongen av understatements
- Posts: 2023
- Joined: 29 Jun 2022, 15:39
- Liker gitt: 20713
- Liker mottatt: 7934
Takk for solid og trofast oppfølging av kamptråd @Andtho01 !
Seier her er vel det lille vi har igjen, for å redde et håp for denne sesongen.
Seier her er vel det lille vi har igjen, for å redde et håp for denne sesongen.
post liked by: Andtho01, Pwint, Blodfink, Pink Final, Rød Pølse, Buchan
Kong Eric Cantona
Real Sociedad tapte sin kamp hjemme mot Sevilla idag. Tidlgere Vålerenga spillern Chidera Ejuke blei matchvinner.
post liked by: Can2, Rød Pølse, Blodfink, Pink Final, Buchan
Hate Glazer love United
Kan bruke Dorgu her, så ser vel kanskje for meg at Mazraoui flyttes ned et hakk / at Amorim ikke våger å gamble med Heaven fra start i en så viktig kamp?
Det sagt, så fungerte samarbeidet mellom Garnacho og Mazraoui veldig bra på søndag, så hadde ikke gjort noe å bygd videre på det.
Det sagt, så fungerte samarbeidet mellom Garnacho og Mazraoui veldig bra på søndag, så hadde ikke gjort noe å bygd videre på det.
post liked by: Jan Erik, Pink Final, Can2, Ryder, Buchan, Pwint
Blir litt spennende å se hvor Bruno spiller i kveld. Ugarte er tilbake og Casemiro har vært ganske god i et par kamper, og sånn sett kan det være fristende å flytte Bruno opp bak spissen. Samtidig tror jeg kanskje Amorim mener vi trenger mer/bedre progresjon fra dyp midtbane, og at Bruno dermed er stuck der i overskuelig framtid.
post liked by: Jan Erik, Andtho01, Tringe, Rød Pølse, Buchan, Pwint, red
-
- Posts: 349
- Joined: 26 Feb 2024, 22:59
- Liker gitt: 484
- Liker mottatt: 1587
Vi skulle fortsatt hatt en prime De Jong eller Vitinha. En som styrer farten og spillet.
post liked by: Jan Erik, Tringe, Rød Pølse, Buchan, Pwint
Jepp, vi mangler en dirigent fra dypet. Om denne også er i stand til å ta med seg ballen forbi motstander, være en "carrier", tror jeg mye ville sett mye bedre ut. Det er et stort problem at vi mangler spillere som utfordrer og evner å skape ubalanse gjennom å ta seg forbi ledd på egen hånd - det er jo derfor vi ofte livner til med Garnacho, hans mangler til tross.LoveBruno&Rashford wrote: ↑13 Mar 2025, 12:34 Vi skulle fortsatt hatt en prime De Jong eller Vitinha. En som styrer farten og spillet.
post liked by: Jan Erik, Tringe, Rød Pølse, Buchan, Pwint
Har begynt å glede meg til ti strake uten nederlag i Europa og mål av Rasmus Højlund. Må markeres med en øl eller tre 
post liked by: Andtho01, Jan Erik, Buchan, RedTrafford, Pwint, Spirograf1, Can2, red, Pink Final
Football, bloody hell!
Enig, @red. Om man leser ryktespalter med stor iver om dagen, så er det veldig mange unge spillere som nevnes. Fra etablerte navn som Quenda til mer ukjente spillere fra ulike verdensdeler. Helt klart en ny måte å tenke på.
post liked by: Andtho01, Rød Pølse, Pwint, Can2, Pink Final